Naša ponuka 

Rybačka pre celú rodinu

Dlhé čakanie na rybačke Vás nudí? Chcete konečne chytiť rybu? U nás je to jednoduché, zábavné a rýchle! Uvidíte nadšené tváre vašich detí, keď ulovia svoju prvú rybu. Oživíte svoje spomienky, keď pocítite mätúcu sa rybu na háčiku. Urobte si malý výlet k nám, na Kulháň. Rozľahlý areál plný zelene, sedení, hojdačky, kolotoče, zvieratká - to všetko na Vás čaká.

Váš úlovok Vám očistíme

Pre niektorých je čistenie svojho úlovku takpovediac rituál. Pre tých, ktorí čistenie rýb "nemusia" a nechajú to radšej na odborníkov, sme tu my. Za poplatok Vám vaše rybky vyčistíme a uskladníme v chlade po dobu Vášho pobytu u nás.

Pochuťte si na pstruhovi

Na otvorenie po studenej zime sa tešíme my aj naši zákazníci, a to hlavne na nášho pečeno-údeného pstruha. Táto miestna špecialita už zlákala aj tých, čo skalopevne tvrdili, že ryby nejedia. A tí, ktorí majú rybky na tanieri radi, si zamilujú určite aj tú našu. A keďže, ako sa hovorí, ryba musí "plávať", určite Vás poteší aj široká ponuka nápojov a kvalitných vín z vinárskej oblasti Dolany.

Za požičanie udice sa neplatí

Mnoho rodín si nechá ujsť zábavu z chytania rýb, pretože nemajú rybársku výstroj a neoplatí sa ju kupovať pre príležitostnú rybačku. To nie je žiaden problém! Máme všetko vybavenie, ktoré potrebujete, vrátane návnady. A nemusíte sa báť, ak ste nikdy v živote ryby nechytali. Budeme radi, keď začnete práve u nás.

Ďalej ponúkame...

Chceli by ste stráviť rodinné, priateľské, spoločenské či firemné posedenia v prírodnom prostredí? Neviete kde? U nás môžete. Stačí sa nám telefonicky ozvať a dohodnúť sa na podrobnostiach.

V novembri, keď sa blíži čas Vianoc, začína aj na Kulháni predvianočný predaj kaprov a pstruhov. Stavte na kombináciu horskej vody a našich čerstvých rýb.